fbpx

Kasia Sikora

Opinie

Opinie

Sprawdź, co o moich treningach mówią moje Podopieczne:

Zaczęło się niewinnie od środowych ćwiczeń z dziećmi, które były dla nas nie tylko gimanstyką ale i okazją do wyjścia z domu i poplotkowania z kobietami na etapie pieluch. Później niestety pandemia pokrzyżowała nam plany, ale Kasia poradziła sobie doskonale z tym problemem i opracowała dla nas zestaw ćwiczeń w postaci kilkuminutowych filmików i sugerowaną ilość serii i powtórzeń. Myślę, że dla mam które mają dużo obowiązków domowych, szczególnie zachęcająca jest elastyczność w regulowaniu sobie czasu ćwiczeń - możesz ćwiczyć 20 minut, a nawet godzinę. Ćwiczenia są ułożone profesjonalnie i w taki sposób że nawet 20 minutowy codzienny wysiłek potrafi przynieść efekty. Kasia ma pojęcie i potrafi dostosować ćwiczenia do prowadzonego trybu życia, nikomu nie zrobi krzywdy- opracuje plan treningowy zarówno dla kobiety w ciąży, dla kobiet po porodzie chcących wrócić do formy jak i dla każdej z nas. Specjalizuje się także w temacie ćwiczenia mięśni dna miednicy. Efekty są widoczne, a oprócz tych fizycznych zmian, najważniejsze jest chyba lepsze spanie i samopoczucie. Szczerze polecam i namawiam!
Ania
October 22, 2020
Po złamaniu nogi bardzo chciałam wrócić do treningów, aby szybko odzyskać dawną sprawność fizyczną. Mój wybór padł YouCan - Studio Treningu Personalnego dla Kobiet w Krakowie, gdzie moją osobistą trenerką została Kasia Sikora. Jej profesjonalizm ujawnił się już na początku naszej znajomości, kiedy przeprowadziła ze mną długi wywiad, określając między innymi nasze cele. Od początku Kasia promieniowała pięknym uśmiechem i optymizmem, co przekładało się na bardzo dobrą atmosferę w trakcie treningu i powodując, że na każdy trening przychodziłam z wielką ochotą. Chociaż nie było łatwo, oj nie, praktycznie na każdej sesji treningowej Kasia wylewała ze mnie siódme poty. W trakcie treningu Kasia służyła dobrym słowem i profesjonalnymi fitnessowymi poradami. To co najbardziej podobało mi się na jej zajęciach to przede wszystkim różnorodność, nie ograniczałyśmy się do wykorzystania tylko hantli, ale na zajęciach w ruch poszły między innymi roller, bosu, piłka lekarska, czy TRX. Jestem pewna, że moja kondycja i wytrzymałość zostały znacząco poprawione, a technika wykonywania ćwiczeń ulepszona. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ekipę z YouCan!
Roksana
October 22, 2020
Jako fizjoterapeuta zajmująca się kobietami polecam Kasię z całego ! Nie znam drugiego takiego trenera który ma takie podejście do ciała mam. Proste, bezpieczne ćwiczenia (na które możesz zabrać swojego maluszka!) a efekt super! Polecam gorąco - nie zastanawiaj się, leć robić formę do Kasi !
Marta
October 22, 2020
Nawet jak już nie masz siły to Kasia umie odpowiednio zmotywować i sprawi, że skończysz trening z uśmiechem na twarzy! Mega pozytywna, radosna i po prostu najlepsza! Polecam
Kasia
October 22, 2020
Gorąco polecam wszystkim Paniom ! Dzięki Kasi zmieniło się moje ciało (-43 cm w obwodach chyba nieźle jak na niecałe 3 miesiące) i moje podejście do odżywiania i aktywności fizycznej. Dzięki dobrze ułożonej diecie wreszcie skończyło się moje wieczne ssanie w żołądku i pożegnałam się z rozmyślaniem, co by tu słodkiego zjeść i wieczne podjadanie... za to zgubiłam 5,5 kg:):) Na treningu był porządny wycisk, do tego śmiechy, cierpliwość i zaangażowanie mojej trenerki - czyli pełny profesjonalizm. Jedno trzeba wiedzieć, Kasia nie odpuści Ci ani jednego powtórzenia Ćwiczyłam na bosu, stepie, z workami bułgarskimi, TRX, taśmami, piłkami lekarskimi, w końcu poznałam świetne ćwiczenia na pośladki i ćwiczenia na piłce, a także dotychczas nieznany mi roller - pogromca cellulitu:) Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie więc decyzja o tym, żeby w końcu się za siebie wziąć była moją najlepszą decyzją od dawna. Dziękuję bardzo!
Monika
October 22, 2020
Shopping Cart