fbpx

Kasia Sikora

Regulamin opinii

Regulamin dotyczy opinii na temat produktów, usług oraz twórcy występujących w ramach działalności Katarzyna Sikora Treningi Personalne, ul. Vetulaniego 5a/110, 31-226 Kraków. NIP 735 287 82 77.

Regulamin dotyczy opinii wykorzystywanych w serwisie www.kasiasikora.pl

Serwis www.kasiasikora.pl nie udostępnia funkcji automatycznego dodawania opinii. Udostępnianie opinie pochodzą z indywidualnej  korespondencji, komentarzy w serwisach społecznościowych i zewnętrznych portali.

Opinie nie są opłacane oraz uprawniają do otrzymania żadnego rabatu lub zniżki.

Publikowane opinie są subiektywnie selekcjonowane. Wybierane są wyłącznie te, które w rzetelny sposób oddają jakość produktu.

Przed wykorzystaniem opini weryfikowane jest jej pochodzenie oraz autor, m.in. to: czy zakupił rekomendowany przez siebie produkt/usługę. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować autora opinii, nie publikujemy jej na stronie.

Jeżeli podejrzewasz, że któraś opinia jest nierzetelna, możesz złożyć zawiadomienie pisząc na adres kontakt@kasiasikora.pl, zostanie ono rozpatrzone do 14 dni.

Regulamin obowiązuje od dnia 20.05.2023r.

Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie z uwagi na zmiany przepisów prawa, zmiany w technologii lub procesów wystawiania opinii. Zmieniony regulamin będzie publikowany na tej stronie wraz z archiwalną wersją w formacie pdf.

Shopping Cart